CZ  |  EN

O nás

Jsme vám blízko

U nás se vyhnete poplatkům za dopravu nebo cestovné znalce.

Pro objednávku volejte na

telefonní číslo +420 737 858 334

nebo přes email: kontakt@odhadonline.cz

nebo můžete přímo zadat poptávku

Naší službou jsou zejména znalecké posudky pro úřední a soudní účely, pro banky a rámcové odhady dle zadaných informací přes internet.

 

Provozovatel portálu www.odhadonline.cz společnost XP invest s.r.o. je znaleckou kanceláří pro obor ekonomika s rozsahem znaleckého oprávnění pro ceny a odhady nemovitostí.

Používáme při naší práci nejmodernější výpočetní technologie a postupy, s důrazem na rychlost a kvalitu poskytnutých služeb.

Působíme po celé České republice a kompletně jsme zmapovali ceny českých nemovitostí. Naše poznatky vám poskytujeme ve formě cenových map a přehledů o životních a ekonomických podmínkách. V současné době se zaměřujeme zejména na oceňování nemovitostí.

Naším cílem je poskytnout našim klientům informační servis a pomoc při orientaci na realitním trhu, v oblasti bydlení a ve sféře životních podmínek. Rozhodování v těchto oblastech je velmi často závažné a určující pro velkou část života. Komplexní a provázané informace, které poskytujeme, vám umožní bezpečnější a jistější rozhodování.


 

 

Sídlo ústavu:

  • Praha - Mánesova 1374/53, 120 00   Praha 2 Vinohrady
  • Zastoupení a pobočky máme umístěné vždy v krajských městech
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace