CZ  |  EN

Připravována výstavba dalších bytů v Praze

27.08.2013
Dle developera je úspěšný prodej bytů, zahajuje proto další výstavbu. Ceny se pohybují i okolo 30 tis za m2 bytové plochy.

 

Společnost Central Group zahajuje výstavbu dalších 597 nových bytů, a to hned ve dvou lokalitách. Jedná se o poslední etapu bytů v projektu Metropole v Praze 5 ? Zličín a další etapu projektu Javorová čtvrť v Praze 10 ? Horní Mecholupy (tento projekt vzbudil už před časem pozornost nabídkou některých bytů za cenu 30 000 Kč za metr čtvereční plochy). 

?Další etapu této lokality jsme původně chtěli začít stavět až později. Nicméně vzhledem k úspěšnosti předchozí etapy, kdy je ještě mnoho měsíců před dokončením prodáno přes 80 % bytů, jsme se rozhodli výstavbu uspíšit,? říká šéf společnosti Dušan Kunovský. Generálním dodavatelem této stavby je firma Metrostav, na Zličíně bude stavět firma Berger Bohemia.

Celkové investiční náklady dosahují výše 1,2 mld. Kč. K dokončení výstavby dojde v obou lokalitách na konci roku 2014. V tiskové zprávě developer zdůrazňuje skutečnost, že projekty jsou financované z jeho vlastních zdrojů, takže nemusí ? jak je dnes zvykem ? čekat na určitý objem předprodejů. Díky tomu Central Group staví na základě vlastních časových úvah a zároveň může klientům nabízet finanční úlevy, třeba v podobě odkladu platby až na dva roky od nastěhování.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace